ap21.pl

Blog tematyczny o sporcie, ćwiczeniach i diecie

Poradnik

Sylwester na Mazurach — daj się oczarować Krainie Tysiąca Jezior 

Sylwester na Mazurach — daj się oczarować Krainie Tysiąca Jezior 

Nadchodzi noc sylwestrowa – jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu. Magiczną noc, ostatnią tego roku, warto spędzić w wyjątkowej atmosferze, by w szampańskim nastroju przywitać o północy Nowy Rok. Sylwester na Mazurach, zorganizowany w wyszukanej scenerii eleganckiego hotelu, zachwyci gości stawiających na wysoki standard usług i oryginalny, autorski program zabawy sylwestrowej.

Sylwester, Mazury i hotel SPA — zabawa sylwestrowa z klasą 

Zabawa na Sylwestra 2023/24 przyciąga na Mazury miłośników niezapomnianych wrażeń w wyjątkowej scenerii. Kraina Tysiąca Jezior, szczególnie w zimowej aurze, roztacza wokół wyjątkową atmosferę z delikatną nutką tajemniczości. To wymarzony klimat, by przyjechać z bliskimi na kilka dni, pożegnać stary rok i przywitać się z nowym. Doborowe towarzystwo, wykwintna kolacja i taniec – na uczestnikach imprezy pod hasłem Mazury oferta sylwestrowa czeka w tym roku naprawdę niezwykła zabawa! Weekend sylwestrowy będzie pełen magii, relaksu, dobrego nastroju, który przeniesie się z Wami w Nowy Rok! 

Sylwester na Mazurach bez fajerwerków 

Hotel na sylwestra Mazury zapowiada doskonałą zabawę, bez zakłócania spokoju, jaki panuje w naturalnym otoczeniu przyrody. Nie będzie bowiem o północy w Sylwestra tradycyjnych fajerwerków, a skorzystają na tym wszystkie czworonogi, znajdujące się w okolicy. Pakiet sylwestrowy na Mazurach chętnie wybierają osoby, które cenią sobie kontakt z naturą, ciszę i kameralną atmosferę. Bliskość przyrody stwarza możliwości korzystania z uroków natury, jakich nie znajdziemy w mieście. Długie spacery nad jeziorem, rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt na śniegu, wycieczka do lasu i obserwowanie drzew pod zimową czapą to niezwykle relaksujące formy spędzania czasu, które rekompensują huczne sylwestrowe wystrzały fajerwerków. 

Jak ciekawie spędzić zimowy urlop na Mazurach? 

Piękne polskie Mazury i pakiet sylwestrowy to gotowy pomysł na szampańską zabawę. Nasi goście mają też możliwość uprawiania sportów zimowych na zamarzniętych jeziorach, np. żeglarstwa lodowego czy jazdy na łyżwach. Kolejna atrakcja na Mazurach, która przyciąga wielu zapaleńców to morsowanie w jeziorze, a jeszcze inna — wędkarstwo podlodowe. 

Sylwestra na Mazurach można również aktywnie spędzać z rodziną. Gdy tylko dopisuje pogoda, przygotowywane są trasy do uprawiania narciarstwa biegowego. To znakomita forma aktywności fizycznej dla dorosłych i dzieci. W szkółkach narciarstwa biegowego będzie można podszkolić umiejętności. Jeżeli warunki pogodowe dopiszą i spadnie wystarczająca ilość śniegu, warto zabrać dzieci na sanki i wziąć udział w kuligu. 

Luksusowy hotel na Sylwestra Mazury

Pakiet sylwestrowy „Mazury” składa się z minimum dwóch noclegów w komfortowym pokoju w terminie 29 grudnia 2023 do 1 stycznia 2024. Śniadania serwowane są w formie bufetu, natomiast wykwintne kolacje à la carte podajemy w hotelowej restauracji. Na noc sylwestrową hotel zaprasza na specjalne menu szefa kuchni, open bar, muzykę na żywo i zabawę sylwestrową prowadzoną przez charyzmatycznego wodzireja. W Sylwestra na Mazurach także dzieci nie będą się nudziły. Na najmłodszych czekają liczne zabawy i konkursy, specjalne menu oraz profesjonalne animacje organizowane przez hotelową ciocię. Zabawa trwa od godz. 19.00 do 01.00, a następny dzień otwiera noworoczny brunch. 

Dodatkowe atrakcje w pakiecie sylwestrowym „Mazury”

  • Program zajęć sportowych dla dorosłych;

  • Animacje dla dzieci;

  • Wieczory bajkowe dla dzieci; 

  • Seanse saunowe i otwarty dostęp do SPA.

W Centrum SPA czekają na gości dwa baseny, pięć jacuzzi – w tym dwa zewnętrzne, zespół saun, strefa schładzania oraz strefa relaksu. W strefie sportowej natomiast jest sala fitness, studio cardio oraz siłownia. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować pobyt, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij