Rozpoczął się wielki Plebiscyt Sportowy „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” pod patronatem honorowym marszałka województwa małopolskiego Jacka Krupy i rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie prof. Aleksandra Tyki na najpopularniejszych sportowców juniorów i seniorów, trenerów i drużyny Małopolski!

W gronie nominowanych Drużyn znalazł się zespół Trampkarzy Akademia Piłkarska 21 (rocznik 2003)!

O tym, w czyje ręce trafią nagrody, zadecydują w głosowaniu Czytelnicy i Kibice.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z czterech kategorii (sportowiec junior, sportowiec senior, trener i drużyna) zostaną wybrani osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i w każdym z małopolskich powiatów. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w Małopolsce w 2017 r. Na zwycięzców czekają medale i dyplomy, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali w styczniu 2018 roku.

Ważne terminy Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada i będzie trwać do czwartku, 14 grudnia do godz. 21.

W poniedziałek, 18 grudnia, w „Magazynie Sportowy 24” – dodatku do „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” ukaże się lista wszystkich laureatów z powiatów i rozpocznie się głosowanie w wojewódzkim finale. Finałowe głosowanie będzie trwać do piątku, 29 grudnia do godz. 21.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali Plebiscytu Sportowego w styczniu 2018 r.

Aby oddać głos na nasz zespół – Akademię Piłkarska 21 rocznik 2003 – należy wysłać sms pod numer 72355 o treści NDD.197

Liczymy na Wasze głosy!

Akademia Piłkarska 21