Za nami pierwszy dzień zmagań sportowych w turnieju „Murapol Cup” Puchar Akademii Piłkarskiej 21. Akademia 21 w ćwierćfinale!
Już jutro o godzinie 9:20 zespół Akademii 21 zmierzy się z Manchesterem United w meczu, którego stawką będzie awans do półfinału turnieju "Murapol Cup" Puchar Akademii 21!

Pierwszy dzień zmagań sportowych w turnieju „Murapol Cup – Puchar Akademii Piłkarskiej 21″ za nami. Jeszcze chyba nigdy w historii KS Podgórze Kraków na którego obiektach powstał ostatnio ośrodek sportowy FAME Sport, przy Dekerta 21 nie gościły takie drużyny.  Od samego rana równolegle na dwóch boiskach toczyły się zacięte mecze grupowe. Podobnie jak w latach ubiegłych, wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły wiele emocji zgromadzonej licznie publiczności..

Nasz zespół w swoim pierwszym meczu grupy A spotkała się z drużyną S.C. Heerenveen. Po bardzo dobrej grze młodzi piłkarze Akademii 21 wygrali z Holendrami w stosunku 4-0. Również kolejne mecze w wykonaniu naszej drużyny były bardzo udane. Zwycięstwo z Zagłębiem Lubin oraz remisy z Dinamem Zagrzeb i Escola Varsovia pozwoliły nam pewnie awansować z II miejsca do jutrzejszych ćwierćfinałów, obok zespołów Dynama Kijów, S.C. Heerenveen i Escoli Varsovia

W grupie B najlepiej zaprezentowała się dzisiaj drużyna Jagiellonii Białystok, która z pierwszego miejsca awansowała do jutrzejszych ćwierćfinałów. Z tej grupy awansowały również drużyny: Manchesteru United, FC Nantes i Lechii Gdańsk

Zaraz po zakończeniu pojedynków grupowych wszystkie zespołu udały się na obiad, a potem czekała na nich kolejna niespodzianka – wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce. A wieczorem wszyscy będę trzymać kciuki za naszą Reprezentacją w meczu EMŚ z Rumunią.

II Dzień – program:
Ćwierćfinały

09:00 DYNAMO Kijów – FC NANTES i JAGIELLONIA – ESCOLA Varsovia
09:20 AKADEMIA 21 – MANCHESTER Utd i LECHIA Gdańsk – S.C. HEERENVEEN

09:40 DINAMO Zagrzeb – WIDZEW Łódź i RUCH Chorzów- ZAGŁĘBIE Lubin
Zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21