Wracamy na boiska…LMJM: Pierwsze zwycięstwo juniorów Akademii Piłkarskiej 21

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się rozgrywki w ramach Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych. W swoim pierwszym meczu nasi juniorzy okazali się lepsi od zespołu Karpat Krosno zwyciężając w stosunku 1-0 (0-0).

Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, ale nasi zawodnicy przez cały mecz walczyli o zwycięstwo i w końcu doczekali się bramki, którą na kilka minut przed końcem spotkania zdobył z rzutu karnego Sebastian Otfinowski.

Od dzisiaj do połowy czerwca w czterech grupach toczyć się będzie walka o prawo gry w meczach finałowych, których stawką będą medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Nasi zawodnicy w grupie D będą rywalizować przez najbliższe tygodnie z drużynami Karpat Krosno, Stali Mielec, Korony Kielce, KKP Korony Kielce, Górnika Łęczna, Motoru Lublin i Cracovii Kraków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecze naszych juniorów, które będą rozgrywane na boisku J&J Sport Center oraz FAME Sport przy ul. Dekerta 21 w Krakowie.

Wkrótce relacja filmowa i zdjęciowa z dzisiejszego meczu.

Dzisiaj również swoje rozgrywki wznowili nasi Młodzicy (chłopcy z rocznika 2004), którzy w pierwszej wiosennej kolejce pokonali pewnie drużynę Pcimianki w stosunku 3-0.

Wyniki:
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych , 1. Kolejka – 18.03.2017 (sobota):

Grupa D:
Akademia 21 – Karpaty Krosno 1-0 (0-0)
Stal Mielec – Cracovia 3-1
Górnik Łęczna – Korona Kielce 1-0
KKP Korona Kielce – Motor Lublin 1-1

Małopolska Liga Młodzików (rocznik 2004), 17. kolejka 18.03.2017 (sobota):
Pcimianka Pcim – Akademia 21 0-3

Akademia Piłkarska 21