Wizyta Akademii 21 w Czechach
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych, zespół Młodzików Akademii Piłkarskiej 21 (chłopcy z rocznika 2004) wyjechał do Czech, aby rozegrać mecz towarzyski z drużyną MFK Karvina...

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych, zespół Młodzików Akademii Piłkarskiej 21 (chłopcy z rocznika 2004) wyjechał do Czech, aby rozegrać mecz towarzyski z drużyną MFK Karvina.

Czeski futbol od lat słynie z bardzo dobrego szkolenia dzieci i młodzieży, dlatego chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i okazji sprawdzenia swoich umiejętności na tle zagranicznego przeciwnika.

I zespół MKF Karvina występuje w czeskiej ekstraklasie, a zespoły młodzieżowe tego klubu każdego roku dostarczają wielu wychowanków do juniorskich reprezentacji Czech.

Tym bardziej cieszy nas bardzo dobra postawa naszych wychowanków w tym meczu, który zakończył się naszym wysokim zwycięstwem w stosunku 7-0! Przez cały mecz zawodnicy Akademii 21 mieli zdecydowaną przewagę, a licznie zgromadzeni kibice mogli oglądać wiele składnych akcji naszych zawodników.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Gospodarzom za miłe przyjęcie i już teraz czekamy na kolejne nasze spotkanie.

Akademia Piłkarska 21