Trenerzy S.C. Heerenveen z wizytą w Krakowie!
Miło nam poinformować, iż od niedzieli do czwartku będziemy gościli w Krakowie trenerów holenderskiego klubu S.C. Heerenveen.

Miło nam poinformować, iż od niedzieli do czwartku będziemy gościli w Krakowie trenerów holenderskiego klubu S.C. Heerenveen.

Do Krakowa na zaproszenie Akademii Piłkarskiej 21 przyleci czterech holenderskich trenerów, którzy przez te kilka dni prowadzić będą zajęcia treningowe z naszymi zawodnikami. Treningi odbywać się będą codziennie na boisku piłkarskim ośrodka FAME Sport przy ul. Dekerta 21.

Wizyta trenerów pracujących na co dzień w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Holandii to nie tylko okazja do zdobycia kolejnej porcji bezcennego doświadczenia przez naszych młodych zawodników, ale także wspaniała szkoła dla trenerów pracujących w naszej Akademii.

Nasi goście w ciągu tych czterech dni nie tylko podzielą się z nami swoją wiedzą, będą również bacznie obserwować naszych wychowanków. Kto wie, może któryś z nich wkrótce dołączy do dwóch byłych zawodników Akademii Piłkarskiej 21, którzy już od kilku lat trenują i grają w barwach S.C. Heerenveen.

Wizyta Holendrów nie jest pierwszą wizytą trenerów zagranicznych w Krakowie. Przypomnijmy tylko, że w latach ubiegłych na zaproszenie Akademii 21 gościliśmy w Krakowie trenerów Leeds United, Juventusu Turyn i Borussii Dortmund.

Na treningi, które będą prowadzić trenerzy z Holandii zapraszamy oczywiście wszystkich trenerów pracujących na co dzień w klubach z naszego regionu

Akademia Piłkarska 21