Udany weekend naszych zespołów! Wysokie zwycięstwo Juniorów Młodszych Akademii 21 oraz 3 punkty przywiezione z Kielc przez naszych Trampkarzy grających w CLJ U15!

Po wakacyjnej przerwie ruszyły rozgrywki ligowe prowadzone przez Małopolski Związek Piłki Nożnej, a także rozgrywki CLJ U15. W ostatni weekend mogliśmy oglądać pierwsze mecze naszych zespołów.

Nasz najstarszy zespół, drużyna Juniorów Młodszych (chłopcy z roczników 2002 i 2003) zaraz po powrocie z obozu letniego rozegrali swój pierwszy mecz w ramach rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniora Młodszego. Nasi chłopcy w tym sezonie w rozgrywkach ligowych będą występowali pod nazwą Podgórze/Akademia 21 Kraków. Jest to efekt naszego porozumienia o współpracy z tym jakże zasłużonym krakowskim Klubem. Cel na tą rundę jest jasny – wygrana w lidze, która dam nam prawo gry o powtórny awans do rozgrywek CLJ U17. Pierwszy krok nasi chłopcy już zrobili pokonując pewnie w pierwszym meczu drużynę Tarnovii 4-0.

W rozgrywkach CLJ U15 będą nas tej jesieni reprezentować chłopcy z rocznika 2004, którzy w pierwszym swoim meczu przywieźli trzy punkty z Kielc, pokonując tamtejszą Koronę 1-0. Brawo, trzymamy kciuki za naszych zawodników w kolejnych meczach.

Od wysokiego zwycięstw rozpoczęli sezon w MLT również ich młodsi koledzy (chłopcy z rocznika 2005), którzy pokonali 5-0 drużynę Borku Kraków.

Jako jedyni przegrali w ten pierwszy piłkarski weekend chłopcy z rocznika 2006, którzy ulegli drużynę AS Progres 0-2 (0-0).

Akademia Piłkarska 21