Raport ligowy: Wysoka wygrana Juniorów Młodszych
Ładna i skuteczna gra, mnóstwo składnych akcji i siedem bramek w meczu z Sandecją! Juniorzy Młodsi pewnie wygrali swój drugi ligowy mecz.

W sobotę, 25.08, w II kolejce MLJM zespół Podgórza/Akademii 21 pewnie pokonał drużynę Sandecji Nowy Sącz 7:0 (2:0).

W tym dniu na boisku przy ul. Dekerta 21 tak naprawdę przez cały mecz dominował tylko jeden zespół. Zgromadzenie na meczu kibice mogli oklaskiwać wiele składnych akcji przeprowadzonych przez naszych młodych piłkarzy. Wynik meczu, ale przede wszystkim sama gra na pewno zasługują na słowa uznania i wielkie brawa. Worek z bramkami otworzył już w 10 min Jakub Gut, który podanie od Karola Płonki zamienił pewnie na bramkę. Ten sam zawodnik w 36 min popisał się wspaniałym strzałem z dystansu po którym schodziliśmy na przerwę z dwu bramkową zaliczką. W drugiej połowie zdobyliśmy kolejne bramki po strzałach: Adriana Dziedzica, Dawida Machno, Patryka Małoty (dwa gola) i Sebastiana Kaczmarczyka.

W środę kolejny mecz. Tym razem nasi chłopcy zmierzą się z drużyną Hutnika Kraków