Porażka Juniorów oraz grad goli w meczu MLT z drużyną AS Progres. Za nami kolejny piłkarski weekend!

Za nami kolejny piłkarski weekend zespołów Akademii Piłkarskiej 21. Niestety swój kolejny mecz, po raz kolejny w niezrozumiałych okolicznościach (dość wspomnieć, że tylko w ostatnich 5 minutach mieliśmy trzy wyborne okazje bramkowe!) przegrali nasi Juniorzy w CLJ U17. Pozostałe zespoły Akademii 21 odniosły komplet zwycięstw, a najbardziej szalony przebieg miał mecz w MLT rozegrany w sobotę z drużyną AS Progres. Po 10 minutach prowadziliśmy już 2-0, do przerwy było 2-2. Potem Prowadził Progres 3-2, kolejne dwa gole strzelili nasi zawodnicy, żeby na kilka minut przed końcowym gwizdkiem był ponownie wynik remisowy 4-4! A potem była jeszcze niewykorzystana 100% sytuacja bramkowa dla Progresu, szybka akacja naszego zespołu i rzut karny w ostatnich sekundach, który dał nam jakże cenne zwycięstwo! Emocji nie brakowało!

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom!