Puchar Akademii Piłkarskiej 21 dla… Akademii Piłkarskiej 21!

W ostatni weekend, równolegle z turniejem „MURAPOL CUP” Puchar Prezydenta Miasta Krakowa toczyła się na Dekerta rywalizacja w kategorii U10 (chłopcy z rocznika 2008) o Puchar Akademii 21.

W turnieju wystartowało 10 zespołów z całej Polski, między innymi, obok gospodarzy, drużyny: GKS Tychy, GKS Katowice, Jagiellonii Białystok, Wisły Kraków, Hutnika Kraków, Podbeskidzia Bielsko Biała, Pcimanki, AP Żywiec. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pojedynki grupowe rozegrano już w piątek, w sobotę zaraz po zakończeniu gier eliminacyjnych w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, rozpoczęły się pojedynki finałowe. Pierwszym finalistą turnieju została nasza drużyna, która w ciągu całej imprezy prezentowała się bardzo dobrze. W drugim półfinale niespodzianka – faworyzowana Jagiellonia Białystok, przegrywa 2-1 z AP Żywiec!

Pasjonujący finał jednak dla naszej drużyny, która pewnie wygrywa 2-0. Zaraz po zakończeniu Wielkiego Finału odbyła się krótka ceremonia wręczenia wszystkim drużyną pamiątkowych pucharów. Ten największy, Puchar Akademii Piłkarskiej 21 pozostał w Krakowie!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego turnieju!

Akademia Piłkarska 21