Zapraszamy naszych kibiców na kolejne mecze naszych zespołów. Tym razem zaczną już w piątek nasi juniorzy (II zespół), którzy rozegrają swój pierwszy mecz w Grupie Mistrzowskiej I ligi Okręgowej. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Kmity Zabierzów, a mecz zostanie rozegrany na boisku przy ul.Szablowskiego 1. Początek zawodów o 17:30.

W sobotę na mecz w ramach 3 kolejki LMJM do Kielc pojedzie nasz I zespół Juniorów Młodszych, aby tam zmierzyć się z drużyną KKP Korona Kielce. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i wierzymy, że rozegrają w Kielcach dobry mecz i przywiozą do Krakowa 3 punkty.

W sobotę o 12:30 również na boisku przy ul. Szablowskiego swój drugi wiosenny mecz rozegrają podopieczni trenera Pawła Smółki (chłopcy z rocznika 2002). Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół krakowskiej Wisły.

W sobotę czekają nas również Finały Zimowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy, w których wystąpią podopieczni trenera Marka Koniecznego (chłopcy z rocznika 2003). Pierwszy mecz finałowy na boisku pod balonem na obiektach Com-Com ZONE w Nowej Hucie o godz.14:00.

Jako ostatni wybiegną na boisko Młodzicy Akademii 21 (rocznik 2004), którzy w niedzielę rozegrają mecz z kolegami z Krakusa Nowa Huta – początek o godz.16:00 na boisku na os. Szkolne 39.

Zapraszamy

Akademia Piłkarska 21