Piłkarska niedziela w FAME Sport, czyli „Pożegnanie zimy” przy Dekerta

W ostatnią niedzielę, 26 lutego na boisku ośrodka FAME Sport przy ul. Dekerta 21 odbył się pierwszy z cyklu turniejów piłkarskich zorganizowanych przez Akademię Piłkarską 21 pod nazwą „Pożegnanie zimy”.
W pierwszym turnieju wystąpili chłopcy z rocznika 2005 – przedstawiciele klubów, które na co dzień blisko współpracują z naszą Akademią.

Osiem zespołów rozegrało w sumie 20 spotkań, podczas których najważniejsza była sama możliwość gry i dobrej zabawy. Jak to już wielokrotnie bywało w zorganizowanych przez nas imprezach piłkarskich nikt nie liczył w niedzielę bramek i punktów. Nie było tabel, nie było przegranych. Były za to wspaniałe bramki (strzelono ich aż 72), emocje i uśmiech na ustach wszystkich młodych piłkarzy. Chłopcy cieszyli się swoją grą, trenerzy spokojnie prowadzili swoje zespoły a rodzice głośno dopingowali wszystkim zawodnikom.
Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w naszej imprezie zawodnikom Olimpii Piekary Śląskie, Wilków Zawoja, UKS UL Kraków, Garbarni Kraków, Dobrzanki Dobra i Wiatru Ludźmierz.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom naszych zawodników, którzy pomogli nam zorganizować tą piłkarską imprezę.

 

 

Akademia Piłkarska 21