Nowa filia Akademii 21! Zapraszamy do Jerzmanowic!
Już od września rusza kolejna filia Akademii Piłkarskiej 21! Tym razem w Gminie Jerzmanowice-Przegin

W dniu wczorajszym, 8 września 2017 roku w siedzibie władz Gminy Jerzmanowice – Przeginia podpisaliśmy umowę, która pozwoli nam już w najbliższych dniach otworzyć kolejną filię naszej Akademii Piłkarskiej 21. W Jerzmanowicach będziemy chcieli objąć swoją opieką jak największą liczbę dzieciaków w wieku 7-12 lat.

Już kilka tygodni temu odbyło się nasze pierwsze spotkanie z Wójtem Gminy, Panem Adamem Piaśnikem, który od początku był bardzo pozytywnie nastawiony do naszej propozycji. Ale musimy w tym miejscu wspomnieć, że nie było by tego spotkania bez wielkiego zaangażowania Pana Wojciecha Skrzypka, mieszkańca Jerzmanowic, kiedyś piłkarza tamtejszego klubu, prywatnie brata Pawła Skrzypka, byłego reprezentanta Polski, piłkarza między innymi Legi Warszawa, Pogoni Szczecin, Amica Wronki, który od początku bardzo się zaangażował w organizację naszej nowej filii.

Dla naszych nowych podopiecznych mamy przygotowaną bogatą ofertę sportową. Zajęcia treningowe prowadzone przez trenerów naszej Akademii Piłkarskiej 21, a także trenerów pracujących od lat z młodzieżą w Jerzmanowicach oraz pobliskich miejscowościach, możliwość wyjazdów na turnieje piłkarskie organizowane w całej Polsce, wyjazdy na obozy piłkarskie.

Pierwsze zajęcia już w najbliższy poniedziałek 11 września o godz.16:00. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: 603 606 096.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21