Młodzi piłkarze Akademii 21 najlepsi na Błoniach
Dzisiaj, zgodnie z wieloletnią tradycją, MZPN zorganizował na krakowskich Błoniach Biegi Przełajowe w których wzięli udział zawodnicy większości krakowskich klubów piłkarskich. na starcie zjawiło się ponad 180 młodych piłkarzy. W obu kategoriach wiekowych (startowali juniorzy młodsi i trampkarze) bezkonkurencyjni okazali się młodzi piłkarze Akademii 21...

Młodzi piłkarze Akademii 21 zdominowali dzisiejsze Biegi Przełajowe na krakowskich Błoniach!

Dzisiaj, zgodnie z wieloletnią tradycją, MZPN zorganizował na krakowskich Błoniach Biegi Przełajowe w których wzięli udział zawodnicy większości krakowskich klubów piłkarskich. na starcie zjawiło się ponad 180 młodych piłkarzy. W obu kategoriach wiekowych (startowali juniorzy młodsi i trampkarze) bezkonkurencyjni okazali się młodzi piłkarze Akademii 21.

W pierwszym biegu – juniorów, najlepszy był Piotr Dzierżak, a trzecie miejsce zajął Patryk Klimowski. W pierwszej szóstce było aż pięciu naszych reprezentantów!

W biegu trampkarzy pierwsze miejsce zajął Paweł Zabagło, drugie Jakub Piekarski, a trzeci był Kamil Gałka – wszyscy na co dzień trenują w naszej Akademii 21!

Zaraz po zakończeniu biegów, nagrody młodym piłkarzom wręczały Legendy krakowskiej piłki – Piotr Skrobowski, Marek Motyka, a także przedstawiciele władz MZPN z Prezesem Ryszardem Niemcem na czele.

Całą imprezę poprzedziła ceremonia złożenia kwiatów przed pomnikiem dr. Henryka Jordana.

Serdecznie gratulujemy!

Akademia Piłkarska 21