Remisem 1-1 (0-0) zakończył się mecz 4 kolejki LMJM rozegrany dzisiaj na boisku przy ul. Szablowskiego 1 pomiędzy drużynami Akademii 21 i Stali Mielec.

Nasz zespół przez całą pierwszą połowę posiadał optyczną przewagę na boisku, jednak nie potrafił jej zamienić na przynajmniej jednego gola. Bramki padły dopiero po przerwie. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza gol Norberta Bierówki, który zdobył prowadzenia dla naszej drużyny po wspaniałym uderzeniu z rzutu wolnego. Naszym młodym piłkarzom nie udało się jednak utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu i po jednym ze stałych fragmentów gry Stal wyrównała i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

Już w czwartek zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz naszych Juniorów. Derby Z Cracovią! Emocji na pewno nie zabraknie.