Kolejne turnieje piłkarskie „FAME Sport” Cup za nami! Już ponad 700 młodych piłkarzy gościło w Krakowie!
Prawie 80 drużyn piłkarskich, ponad 700 młodych piłkarzy z całej Polski i z Ukrainy. Setki wspaniałych goli i mnóstwo emocji! Zapraszamy do Krakowa!

Przez całą zimę, aż do marca, przyszłego 2018 roku, Akademia Piłkarska 21 wspólnie z Akademią Piłkarską 21 oddział Łąka, organizują cykl turniejów piłkarskich dla dzieci pod wspólną nazwą „FAME Sport” Cup. Za nami kolejne trzy turnieje w których wystąpiło prawie 600 młodych piłkarzy! Do końca bieżącego roku czekają nas jeszcze dwie imprezy piłkarskie, a zaraz po Nowym Roku kolejne turnieje, w których już dzisiaj obok drużyn z Polski możemy potwierdzić udział zespołów z Ukrainy, Czech, Słowacji i Białorusi.

Jako pierwsi do Krakowa zawitali chłopcy z rocznika 2009 (4-5 listopada). W kolejne weekendy gościliśmy na naszych obiektach zawodników z rocznika 2007 (18-19listopada), 2008 (25-26 listopada), a ostatnio z rocznika 2005 (2-3 grudnia). Do Krakowa na zaproszenie Akademii 21 przyjechało już ponad 700 młodych piłkarzy z całej Polski, a także z Ukrainy (tylko na ostatnim turnieju gościliśmy przedstawicieli 4 klubów za naszej wschodniej granicy).

Każdy nasz turniej to dwa dni gry i sportowych emocji na boisku przy ul. Dekerta. Jak zawsze na tego typu imprezach na brakuje wspaniałych akcji i pięknych goli. Występy młodych piłkarzy z wielkim zainteresowaniem obserwują za każdym razem liczne zgromadzeni wokół boisk kibice, którzy każde zgranie, nawet to mniej udane nagradzają głośnymi brawami!

Podczas naszych turniejów nikt nie liczył bramek i punktów! Naszą ideą jest, aby wszyscy uczestnicy „Fame Sport” Cup wyjechali z Krakowa jako zwycięscy, zabierając ze sobą do domów pamiątkowe puchary i medale.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom i zapraszamy ponownie do Krakowa!

Jeśli chcecie zagrać w Krakowie, serdecznie zapraszamy. Więcej informacji , zwłaszcza jeśli chodzi o turnieje zaplanowane na przyszły rok, można uzyskać pod numerem telefonu: 661 804 109.

Zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21