Jutro rusza „Murapol Cup” Puchar Prezydenta Miasta Krakowa!
FCB Escola - Widzew Łódź i Akademia 21 - Lechia Gdańsk...pierwsze mecze naszego turnieju już jutro!

Po krótkim odpoczynku w hotelu, spacer po krakowskim Rynku, a zaraz potem losowanie grup turniejowych. Rusza kolejny „Murapol Cup”. Tym razem gra toczy się o piękny puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Krakowa!

Jutro początek gier w wielkim turnieju organizowanym już po raz dziewiąty przez Akademię Piłkarską 21,„Murapol Cup” Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Od samego rana zjeżdżali do Krakowa uczestnicy naszego turnieju. Jako pierwsi zameldowali się młodzi piłkarze z Barcelony i Kijowa.

Już w komplecie uczestnicy turnieju spotkali się o godz. 19:30 na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, gdzie najpierw w obecności zaproszonych gości, między innymi Janusza Kozioła, doradcy Pana Prezydenta Miasta Krakowa ds. sportu odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia naszego turnieju oraz losowanie grup turniejowych.
Losowanie wzbudziło wiele emocji u młodych piłkarzy. Chłopcy w napięciu oczekiwali na kolejno losowane przez byłego reprezentanta  Polski Mirosława Szymkowiaka zespoły.

I tak ślepy los skojarzył w grupie A zespoły: FCB Escoli Varsovia, Lechii Gdańsk, S.C. Heerenveen, Espanyol Barcelona, Dynama Kijów i Anderlechtu Bruksela.

W grupie B zagrają jutro: Akademia 21, Widzew Łódź, Manchester United, FC Porto, Sparta Praga i Borussia Dortmund.

Początek gier jutro o godzinie 09:00 na boiskach FAME Sport, przy ulicy Dekerta 21.

Emocji nie zabraknie!
Zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21