I dzień „MURAPOL Cup” za nami. Akademia 21 lepsza od FC Porto i Manchesteru Utd!
Za nami pierwszy dzień zmagań sportowych w turnieju „Murapol Cup” Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Akademia 21 lepsza od FC Porto i Manchesteru United! Jutro zagramy w ćwierćfinale!

Pierwszy dzień zmagań sportowych w turnieju „Murapol Cup”– Puchar Prezydenta Miasta Krakowa za nami. Od samego rana równolegle na dwóch boiskach przy ul. Dekerta 21 toczyły się zacięte mecze grupowe. Podobnie jak w latach ubiegłych, wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły wiele emocji zgromadzonej licznie publiczności..

Zespół Akademii 21 w swoim pierwszym meczu zmierzył się z drużyną Widzewa Łódź. Po bardzo dobrej grze młodzi piłkarze Akademii 21 wygrali 2-0. Również kolejne mecze w wykonaniu naszej drużyny były bardzo udane. Kolejne zwycięstwa z FC Porto, Manchesterem United oraz remis ze Spartą Praga i minimalna porażka w meczu z Borussią, pozwoliły nam pewnie awansować z II miejsca do jutrzejszych ćwierćfinałów, obok zespołów Borussii Dortmund, Widzewa Łódź i Sparty Praga.

W grupie B najlepiej zaprezentowała się dzisiaj drużyna Andrlechtu Bruksela, która z pierwszego miejsca awansowała do jutrzejszych ćwierćfinałów. Z tej grupy awansowały również drużyny: Dynama Kijów, FCB Escola Varsovia i Lechii Gdańsk.

Po raz pierwszy w historii naszego turnieju ta sztuka nie udała się zespołom Manchesteru United, S.C. Heerenveen, FC Porto i Espanyol Barcelona!

Zaraz po zakończeniu pojedynków grupowych wszystkie zespołu udały się na obiad, a potem czekała na nich kolejna niespodzianka – wycieczka do krakowskiego ZOO.

Jutro od rana kolejny dzień zmagań turniejowych!

II Dzień – program:
Ćwierćfinały

09:00 ANDERLECHT – SPARTA Praga i BORUSSIA Dortmund – LECHIA Gdańsk
09:20 DYNAMO Kijów – WIDZEW Łódź i AKADEMIA 21 – ESCOLA Varsovia

09:40 S.C. HEERENVEEN – FC PORTO i MANCHESTER Utd- ESPANYOL Barcelona
Zapraszamy!

Akademia Piłkarska 21