Do przerwy 0-1, czyli porażka Trampkarzy Akademii 21 w meczu barażowym o prawo gry w CLJ U15.

Dość pechową porażką 1-0 zakończył się pierwszy mecz barażowy o prawo gry w CLJ U15 rozegrany w ostatnią niedzielę na boisku przy ul. Szablowskiego pomiędzy zespołami Akademii Piłkarskiej 21 i Górnika Łęczna. Jedyna bramka meczu padła zaraz po przerwie z rzutu karnego podyktowanego za przypadkowe zagranie ręką w polu karnym przez jednego z naszych obrońców. Z przebiegu całego meczu nasz zespół na pewno nie zasłużył na porażkę, dlatego pełni nadziei pojedziemy w najbliższą niedzielę do Łęcznej, aby na boisku Górnika powalczyć o upragniony awans do CLJ U15.

W sobotę i niedzielę zakończyli również swoje rozgrywki nasi Trampkarze Młodsi (chłopcy z rocznika 2004), jak i Młodzicy (rocznik 2005). Oba zespoły rozegrały swoje ostatnie jesienne mecze, oba rozstrzygając na swoją korzyść. Dzięki tym zwycięstwom podopieczni trenera Będkowskiego spędzą zimę w fotelu lidera swojej grupy MLT (wspólnie z zespołem Bronowianki Kraków), a ich młodsi koledzy prowadzenie przez trenera Dzierżaka na II miejscu MLM.

Zwycięstwem 2-0 zakończył się również w niedzielę mecz barażowy naszych Juniorów Młodszych, którzy zmierzyli się z Krakusem Nowa Huta. Stawką spotkania było prawo gry na wiosnę w MLJM.

Wyniki:

Trampkarze (rocznik 2003) – I mecz barażowy o CLJ U15:

Akademia 21 – Górnik Łęczna 0-1 (0-0)

Junior Młodszy – baraż o MLJM

Akademia II – Krakus Nowa Huta 2-0

MLT – rocznik 2004 (mecz zaległy):

ZSS Unia Tarnów – Akademia 21 0-2

MLM – rocznik 2005 (mecz zaległy):

Sokół Stary Sącz – Akademia 21 0-2

Akademia Piłkarska 21