Dzisiaj zaplanowano rozegranie pierwszego meczu barażowego CLJ U17. O godz. 18:00 na boisko RKS Garbarnia Kraków wybiegli zawodnicy drużyn Podgórza/Akademii 21 Kraków i Orląt Kielce, którzy okazali się najlepsi w rozgrywkach Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Licznie zgromadzeni kibice czekali na dobry i emocjonujący mecz. Od pierwszej minuty przewagę uzyskali nasi zawodnicy, którzy po strzałach Miłosza Strzębońskiego w 12 min i Krzysztofa Boćka w 20 min prowadzili już 2-0!

Niestety, w26 min mecz ze względu na gęstą mgłę, która nagle przykryła całe boisko, sędziowie musieli przerwać to spotkanie. Obie drużyny udały się do szatni, a po rozmowie z przedstawicielem PZPN ustalono, że mecz zostanie rozegrany w najbliższy wtorek o godz.13:00 (mecz rozpocznę się od 26 min przy stanie 2-0).

Zapraszamy raz jeszcze wszystkich sympatyków Akademii Piłkarskiej 21 oraz Podgórza Kraków na stadion Garbarni! Rewanż zaplanowano w Kielcach na najbliższą sobotę (początek o godz.11:00)