Remis w meczu Derbowym z Wisłą, oraz porażka z Resovią - kolejne mecze w CLJ U15

Trampkarze Akademii Piłkarskiej 21 występujący w CLJ U15 rozegrali kolejne dwa mecze.

Tydzień temu nasi chłopcy w meczu derbowym z krakowską Wisłą zremisowali 2-2 (0-1), Szkoda straconej szansy, bo do 68 min prowadziliśmy na boisku przy ul. Reymonta 2-0. Niestety, proste błędy w końcówce kosztowały nasz zespół stratę dwóch punktów.

Dzisiaj na boisku przy ul. Dekerta podejmowaliśmy drużynę SMS Resovia Rzeszów. Pierwsza połowa bezbramkowa z lekką przewagą naszych zawodników. Jak to często bywa, niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić. I tak właśnie się stało w II połowie. Dwa proste błędy i przegrywamy cały mecz 2-0, na domiar złego w końcówce marnując nawet rzut karny.