Zespół Młodzików Akademii 21 zagra we Lwowie w Turnieju z okazji 115-lecia Pogoni Lwów!

Już jutro, 2 maja, zespół Młodzików Akademii Piłkarskiej 21 uda się do Lwowa, aby wziąć udział w turnieju piłkarskim z okazji 115-lecia założenia Lwowskiego Klubu Sportowego ‚Pogoń” Lwów.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Armada Finanse SA i to właśnie dzięki niej nasi zawodnicy mają po raz kolejny okazję wyjechać do Lwowa. Organizatorem wydarzenia jest LKS Pogoń Lwów.

W turnieju obok naszej drużyny zagrają także zespoły: Wisły Kraków, RKS Garbarni Kraków, Drużyna Powiatu Wrocławskiego, Sandecji Nowy Sącz, MKS Polonii Przemyśl, Pride Lwów oraz LKS Pogoń Lwów.

Obok emocji czysto sportowych, na wszystkich uczestników turnieju czeka wiele innych atrakcji. Młodzi piłkarze będą mieli okazje nie tylko zwiedzić to piękne miasto, ale także poznać historie Klubu, który tak bardzo wpisał się w historie polskiej piłki nożnej!

Wspólnie z Partnerami turnieju: Idea Bank Ukraina, Krakowskim Bankiem Spółdzielczym i firmą Wawel, Starostwem Powiatu Wrocławskiego, Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, Konsulatem Generalnym RP we Lwowie oraz Urzędem Miasta Lwowa zapraszamy na kolejną edycję Armada Cup do Lwowa.

Akademia Piłkarska 21