Tydzień przed turniejem "MURAPOL Cup" zespół Akademii Piłkarskiej 21 najlepszy w turnieju w Balinie.

Zespół Akademii Piłkarskiej 21 (chłopcy z rocznika 2007), którzy już za kilka dni zmierzą sę w Krakowie z najlepszymi zespołami z Europy (między innymi Manchester United, FC Porto, Espanyol Barcelona, Borussia Dortmund, Anderlecht Bruksela, Sparta Praga, Dynamo Kijów, S.C. Heerenveen) okazali się najlepsi w zorganizowanym w ostatnią sobotę w Balinie II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanów.

Organizatorem turnieju była UKS Akademia Piłkarska 21 oddział Trzebinia. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, między innymi: Wisła Kraków, GKS Katowice, Cracovia, Korona Kielce, Piast Gliwice, APN GKS Tychy, Podbeskidzie Bielsko Biała, Górnik Zabrze…

Po meczach grupowych wyłoniono zespoły, które ostatecznie zmierzyły się o główne trofeum w Grup Mistrzowskiej. Emocji nie brakowało. Liczni zgromadzeni kibice mogli z bliska oklaskiwać wiele udanych zagrań młodych piłkarzy.

Ostatecznie okazały puchar za zwycięstwo w całym turnieju trafił w ręce naszych zawodników, którzy po drodze w grupie mistrzowskiej pozostawili w pokonanym polu między innymi zespoły Wisły Kraków (2-0), Górnika Zabrze (1-1) i GKS Katowice (3-1).

Najlepszym Zawodnikiem wybrano Maksymiliana Kozę z naszej Akademii 21, a wyróżnienie specjalne dostał Hubert Jasiak.

Serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju za miłe przyjęcie i sprawną organizację turnieju!

 

Akademia Piłkarska 21